Розклад групи ААГ-21

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
11:40-13:00
ААГ-21[1], ТРТ-5
Технічна хімія
Лабораторна,ауд. 403
Скиба Г.В.
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5, АГК-27, ТРТК-1
Вища математика
Лекція,ауд. 401
Бондарчук В.М.
ААГ-21, ТРТ-5
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзал
Бабій В.Д.
ААГ-21, ТРТ-5
Вища математика
Практика,ауд. 423
Бондарчук В.М.
13:30-14:50
ААГ-21, ТРТ-5
Інженерна та комп’ютерна графіка
Практика,ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
ААГ-21, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5
Інформатика
Лекція,ауд. 334
Громовий О.А.
ААГ-21, ТРТ-5
Технічна хімія
Практика,ауд. 403
Скиба Г.В.
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Фізика Ч.1
Лекція,ауд. 401
Москвін П.П.
ААГ-21[1], ТРТ-5
Фізика Ч.1
Лабораторна,ауд. 322
Москвін П.П.
ААГ-21[2]
Технічна хімія
Лабораторна,ауд. 403
Скиба Г.В.
15:00-16:20
ААГ-21, ТРТ-5
Розвиток комунікаційних навичок
Практика,ауд. 317
Суходольська А.С.
ААГ-21[1], ТРТ-5
Іноземна мова
Практика,ауд. 411
Колодій-Загільська О.А.
ААГ-21[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 320
Черниш О.А.
Будова автомобіля
Лабораторна,ауд. 230
Бегерський Д.Б.
ААГ-21, ТРТ-5
Фізика Ч.1
Практика,ауд. 317
Москвін П.П.
ААГ-21[1], ТРТ-5
Фізика Ч.1
Лабораторна,ауд. 322
Москвін П.П.
ААГ-21[2]
Інформатика
Лабораторна,ауд. 111-б
Мудревський П.І.
16:30-17:50
Будова автомобіля
Лабораторна,ауд. 230
Бегерський Д.Б.
ААГ-21[2]
Інформатика
Лабораторна,ауд. 111-б
Мудревський П.І.

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
10:00-11:20
11:40-13:00
ААГ-21[1], ТРТ-5
Інформатика
Лабораторна,ауд. 111-б
Мудревський П.І.
ААГ-21[2]
Фізика Ч.1
Лабораторна,ауд. 322
Москвін П.П.
ААГ-21, ТРТ-5
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзaл
Бабій В.Д.
ААГ-21, ТРТ-5
Вища математика
Практика,ауд. 426
Бондарчук В.М.
13:30-14:50
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Фізика Ч.1
Лекція,ауд. 401
Москвін П.П.
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5, АГК-27, ТРТК-1
Вища математика
Лекція,ауд. 401
Бондарчук В.М.
ААГ-21[1], ТРТ-5
Інформатика
Лабораторна,ауд. 111-б
Мудревський П.І.
ААГ-21[2]
Фізика Ч.1
Лабораторна,ауд. 322
Москвін П.П.
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Технічна хімія
Лекція,ауд. 401
Скиба Г.В.
ААГ-21, ТРТ-5
Фізика Ч.1
Практика,ауд. 325
Москвін П.П.
15:00-16:20
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5, МБК-24
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лекція,ауд. 316
Райковська Г.О.
ААГ-21, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5
Розвиток комунікаційних навичок
Лекція,ауд. 401
Богоявленська Ю.В.
ААГ-21[1], ТРТ-5
Іноземна мова
Практика,ауд. 414
Колодій-Загільська О.А.
ААГ-21[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 415
Черниш О.А.
ААГ-21[1], ТРТ-5
Іноземна мова
Практика,ауд. 430
Колодій-Загільська О.А.
ААГ-21[2]
Іноземна мова
Практика,ауд. 406
Черниш О.А.
ААГ-21, ТРТ-5
Інженерна та комп’ютерна графіка
Практика,ауд. 424
Глембоцька Л.Є.
16:30-17:50