Розклад групи ААГ-21

Увага! Для перегляду старого розкладу, який діяв з 9 вересня по 20 вересня 2020 року, натисність тут

І тиждень

21 вересня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Комп'ютерне конструювання, моделювання
Лекція,ауд. 250
Бегерський Дмитро Богданович
ААГ-21, АГК-27, ТРТ-5, МБ-8, ПМ-140
Механіка матеріалів і конструкцій
Лекція,ауд. 250
Можаровський Микола Мар`янович
10:00-11:20
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Лекція,ауд. 312
Мельник Олександр Леонідович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 244
Громовий Олексій Андрійович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Лекція,ауд. 301
Бегерський Дмитро Богданович
Механіка матеріалів і конструкцій
Лабораторна,ауд. 124
Добровінський Олександр
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Практика,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Практика,ауд. 240 (лаб. АтаКІТ)
Громовий Олексій Андрійович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Практика,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
11:40-13:00
ТРТ-5, ААГ-21
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (5)
Бабій Василь Дмитрович
ААГ-21, ПМ-139
Метрологія та стандартизація
Лекція,ауд. 250
Райковська Галина Олексіївна
Основи конструювання, будова та надійність автомобілів
Практика,ауд. 311
Корнікова Катерина Миколаївна
13:30-14:50
ТРТ-5, ААГ-21
Механіка матеріалів і конструкцій
Практика,ауд. 132
Можаровський Микола Мар`янович
Комп'ютерне конструювання, моделювання
Практика,ауд. 230 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
15:00-16:20
ААГ-21[1], ТРТ-5
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 09
Колодій-Загільська Олена Андріївна
ААГ-21[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 325
Згурська Оксана Ігорівна
ААГ-21, МБ-8, ПМ-140, ТРТ-5
Вища математика
Лекція,ауд. 401
Бондарчук Василь Миколайович
16:30-17:50
Метрологія та стандартизація
Практика,ауд. 244
Мельник Олександр Леонідович
ААГ-21[1], ТРТ-5
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 010
Колодій-Загільська Олена Андріївна
ААГ-21[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 325
Згурська Оксана Ігорівна

ІІ тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
Комп'ютерне конструювання, моделювання
Практика,ауд. 230 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
ААГ-21, АГК-27, ТРТ-5, МБ-8, ПМ-140
Механіка матеріалів і конструкцій
Лекція,ауд. 250
Можаровський Микола Мар`янович
Комп'ютерне конструювання, моделювання
Лекція,ауд. 250
Бегерський Дмитро Богданович
10:00-11:20
Інженерна та комп’ютерна графіка
Лабораторна,ауд. 111-б
Глембоцька Лариса Євгеніївна
ТРТ-5, ААГ-21
Вища математика
Практика,ауд. 428
Бондарчук Василь Миколайович
Метрологія та стандартизація
Лабораторна,ауд. 417
Отаманський Валентин Владиславович
Основи конструювання, будова та надійність автомобілів
Лекція,ауд. 248
Шумляківський Володимир Петрович
11:40-13:00
ААГ-21[1], ТРТ-5
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 08
Колодій-Загільська Олена Андріївна
ААГ-21[2]
Іноземна мова
Лабораторна,ауд. 09
Згурська Оксана Ігорівна
ТРТ-5, ААГ-21
Фізичне виховання
Практика,ауд. Спортзал (1)
Бабій Василь Дмитрович
ААГ-21, ПМ-139
Метрологія та стандартизація
Лекція,ауд. 250
Райковська Галина Олексіївна
13:30-14:50
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Практика,ауд. 111-а
Глембоцька Лариса Євгеніївна
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Практика,ауд. 226
Громовий Олексій Андрійович
МТ-2, АТ-29, АТ-28, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Практика,ауд. 232 (лаб.АіТТ)
Бегерський Дмитро Богданович
15:00-16:20
ТРТ-5, ААГ-21
Механіка матеріалів і конструкцій
Практика,ауд. 325
Можаровський Микола Мар`янович
16:30-17:50
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Комп'ютерна графіка в середовищі Autodesk
Лекція,ауд. 312
Мельник Олександр Леонідович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Мови програмування в механіці технічних систем: С++; С#
Лекція,ауд. 244
Громовий Олексій Андрійович
АТ-29, АТ-28, МТ-2, ПМ-140, МБ-8, ТРТ-5, ААГ-21
Основи моделювання транспортних потоків
Лекція,ауд. 301
Бегерський Дмитро Богданович