Розклад групи ААГ-19

І тиждень

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Електротехніка, електричне, електронне та мікропроцесорне обладнання автомобілів
Лекція,ауд. 137
Ільченко А.В.
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
Організація автомобільних перевезень
Практика,ауд. 319
Добровінський О.О.
Технічна експлуатація автомобілів
Практика,ауд. 137
Кравченко О.П.
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 09
Мельниченко І.С.
Перевезення небезпечних вантажів
Практика,ауд. 138
Титаренко В.Є.
11:40-13:00
Електротехніка, електричне, електронне та мікропроцесорне обладнання автомобілів
Лабораторна,ауд. 137-а
Левківський О.А.
ААГ-19, АГК-27
Організація автомобільних перевезень
Лекція,ауд. 137
Ільченко А.В.
ААГ-19, ТРТ-3
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпортзал
Гресь М.Я.
Автомобільні двигуни
Лабораторна,ауд. 137-а
Вітюк І.В.
13:30-14:50
Електротехніка, електричне, електронне та мікропроцесорне обладнання автомобілів
Лабораторна,ауд. 137-а
Левківський О.А.
ААГ-19, АГК-27, АГ-26
Автомобільні двигуни
Лекція,ауд. 137
Опанасюк Є.Г.
Автомобільні двигуни
Лабораторна,ауд. 137-а
Вітюк І.В.
15:00-16:20
16:30-17:50

ІІ тиждень

початок тижня
Понеділок
Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:30-9:50
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
Вибіркова дисципліна
за окремим розкладом,ауд. за окремим розкладом
10:00-11:20
ААГ-19, АГК-27
Організація автомобільних перевезень
Лекція,ауд. 137
Ільченко А.В.
Перевезення небезпечних вантажів
Практика,ауд. 138
Титаренко В.Є.
Технічна експлуатація автомобілів
Практика,ауд. 230
Кравченко О.П.
11:40-13:00
ААГ-19, ТРТ-3
Фізичне виховання
Практика,ауд. Cпoртзал
Гресь М.Я.
ААГ-19, АГК-27, АГ-26
Автомобільні двигуни
Лекція,ауд. 137
Опанасюк Є.Г.
ААГ-19, АГ-26
Технічна експлуатація автомобілів
Лекція,ауд. 137
Кравченко О.П.
13:30-14:50
Перевезення небезпечних вантажів
Лекція,ауд. 138
Титаренко В.Є.
Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Практика,ауд. 08
Мельниченко І.С.
15:00-16:20
Технічна експлуатація автомобілів
Практика,ауд. 230
Кравченко О.П.
16:30-17:50